Hakkımızda

3-1

Hakkımızda

Alüminyum teknolojisi

Eğitimli ve uzman kadrosuyla Alüminyum döküm sistemleri konusunda uzman bir kuruluş olup, döküm tesislerine çeşitli otomasyon makinaları üretmekte, aynı zamanda bu konuda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Günümüzde sayısı hızla artan Alüminyum döküm tesislerinin, dünya değerleriyle rekabet edebilmesi ve gerekli eğitimli iş gücü tarafından tercih edilir bir sektör haline getirilmesi en önemli iki konudur. Bu amaçla sektörün emek yoğun yapısının otomasyon yoğun hale getirilmesi gerekmektedir. Firmamız çağdaş bir Alüminyum döküm tesisinin tamamen yerli kaynaklar ve mühendislikle tesis edilmesi, gerekli işletim ve servis desteğinin sağlanması, mevcut verimsizlik ve kalitesizliğin bertaraf edilerek, karlı tesisler ortaya çıkmasını sağlamayı ilke edinmiştir.

Tanıtım Videosu

Devamlılık ve üretkenlik

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek teknolojimiz ile müşterilerimize değer yaratan, dünya çapında başarılı ve aranan bir marka olmak en temel amacımızdır.

Kaliteli ve yenilikçi

Sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yaparak, en verimli çözümleri, en yüksek kalite ile müşterilerine sunan Erdem Makina bunu bir vizyon haline getirmiştir.

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile her zaman yanınızdayız

Yüksek potansiyelli ve işin gerektirdiği yeniliklerle donanımlı kurumsal bağlılık içinde şirketine adanmış çalışanlarımız ve yöneticilerimiz, firmamızı ileriye götürecek muazzam bir yakıttır.  Gelişmeyi, büyümeyi, verimli olmayı ve kurumsal bir kimlik içinde profesyonel olmayı hedefleyen ERDEM MAKİNA, böyle bir yakıta sahip olmayı amaç edinmiştir.

Erdem Makina Çalışanları;

görsel-pucy6rlpx3dkq20s8sh8f9e6uo1a0n40zti9hwlljc

Profesyonelliği Keşfet

Ürün ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini garanti etmek ve en verimli çözümleriyle memnuniyet oranını arttırmaktır.Üretmiş olduğumuz ürünlerde ve proseslerde iyi kalitenin yanı sıra “güvenilir, verimli, teknolojik ve kullanıcı dostu” üretimini garanti etmektir.