Alüminyum Ergitme Fırınları

TUR Tip Ergitme / Tutma Fırınları

Enerji tüketimini ve yanma kayıplarını minimize edip, full otomatik olan tutma/ergitme fırınları, alüminyum dökümhane ve geri dönüşüm tesislerinin vazgeçilmezidir.
 

Düşük enerji tüketimi ve yanma kaybı, kaliteli refrakter uygulaması ve minimum aşınma ile TUR TİP Alüminyum Ergitme ve Tutma Fırınları, dökümhaneler ve geri dönüşüm proseslerinde verimli üretim için benzersiz avantajlar sunar.

Alüminyum Egritme Fırınları hakkında daha fazla bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 
 
arka sağ

Özellikler

YENİLİKÇİ, İNOVATİF, GÜVENİLİR

Potalı Tip (NRYP) Ergitme Fırınları

NRYP tip potalı ocaklar sağladığı kullanım kolaylığı ve güncel teknolojisi ile sabit ve devirmeli opsiyonları içinde barındırarak sizlerin hizmetine sunulmuştur.  

ürün 7

Özellikler

GERİ DÖNÜŞÜM TESİSLERİNİN VAZGEÇİLMEZİ

Devirmeli Tip (NRY) Ergitme Fırınları

Devirmeli Tip (NRY) Ergitme Fırınları gelişmiş dizayn ve tasarımı, kaliteli refrakter uygulaması ve minumum aşınmalar ile birlikte dökümhanelerin ve geri dönüşüm tesislerinin vazgeçilmezidir. Bu ocaklar, minimum enerji kayıpları ve uzun kullanım ömrü ile uzun yıllardır kullanıcılarımızın beğenisini kazanmayı başarmıştır.

 
ürün 9

Özellikler

Uzman kadromuz ile alüminyum basınçlı döküm proseslerinizin ihtiyaçlarını belirleyip elde edilen veriler yardımı ile sizlere en verimli seçenekleri sunmaktayız.

Erdem Makina; ürün tasarım, geliştirme, test ve doğrulama imkan ve kabiliyetlerini projelendirerek Ar-Ge faaliyetlerinde de gücünü ortaya koymaktadır.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu profesyonel servis ekibiyle alüminyum makinalarında elektronik ve mekanik arızada 24 saat servis imkanı sunmaktadır.