Alüminyum Tutma Fırınları

Elektrikli Alüminyum Tutma Ocakları

Silisyum Karbür rezistans yardımı ile sıvı metali istenilen sıcaklıkta tutar ve enerji tüketimini minimize eder. Havuz tipi dizaynı ile kullanılan sıvı metalin daima temiz olma garantisi verir. Aynı zamanda pota maliyetlerinin önüne geçerek üretim duruşlarını ve amortisman süresini minimize eder. 

Elektrikli Alüminyum Tutma

Özellikler

TAM ZAMANINDA TAM DESTEK

Doğal Gazlı Alüminyum Tutma Ocakları

Doğal gaz ile çalışan bu tip ocaklar istenilen sıvı metal sıcaklığını koruyarak proses değişkenliklerini minimize eder. Havuz tipi dizaynı ile kullanılan sıvı metalin daima temiz olma garantisi verir. Aynı zamanda pota maliyetlerinin önüne geçerek üretim duruşlarını ve amortisman süresini minimize eder. Kaliteli gaz armatürleri yardımı ile mükemmel gaz-hava karışım oranını sağlayarak energi tüketimini minimize eder.

arka sağ1

Özellikler

Uzman kadromuz ile alüminyum basınçlı döküm proseslerinizin ihtiyaçlarını belirleyip elde edilen veriler yardımı ile sizlere en verimli seçenekleri sunmaktayız.

Erdem Makina; ürün tasarım, geliştirme, test ve doğrulama imkan ve kabiliyetlerini projelendirerek Ar-Ge faaliyetlerinde de gücünü ortaya koymaktadır.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu profesyonel servis ekibiyle alüminyum makinalarında elektronik ve mekanik arızada 24 saat servis imkanı sunmaktadır.