Ermatic Dozajlı Ocak

Ermatic Dozajlı Ocak

Gelişmiş mekanik ve ergonomik tasarımı ile ERMATIC dozajlı ocak, dökümhanelerde en iyi döküm kalitesini minimum enerji kullanımı ile sağlamaktadır.
 
Geleneksel tutma ocaklarından 40% daha az enerji tüketimi ve tam bir çevre dostu olan ERMATIC dozajlı ocak, aynı zamanda 10 yıla kadar süren kullanım ömrü ve minimum bakım gereksinimleri yardımıyla dökümhanelerin vazgeçilmezi olma yolunda ilerlemektedir. Her makinaya uyumlu sistemi ile kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. 
Gelişmiş teknolojisi ile Endüstri 4.0’a uyumlu olan ERMATIC dozajlı ocak, gelişmiş ve gelişmekte olan tüm dökümhanlerin çözüm aracıdır.
ERMATIC dozajlı ocak, standart parçaları ile bakımı kolay bir sistem düşünülerek dizayn edilmiş olup, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.
ürün 1

Özellikler

HEYECANLANDIRAN YENİLİKLER…

Uzman kadromuz ile alüminyum basınçlı döküm proseslerinizin ihtiyaçlarını belirleyip elde edilen veriler yardımı ile sizlere en verimli seçenekleri sunmaktayız.

Erdem Makina; ürün tasarım, geliştirme, test ve doğrulama imkan ve kabiliyetlerini projelendirerek Ar-Ge faaliyetlerinde de gücünü ortaya koymaktadır.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu profesyonel servis ekibiyle alüminyum makinalarında elektronik ve mekanik arızada 24 saat servis imkanı sunmaktadır.