Blog
Döküm robotları hakkında bilgiler


Döküm robotları :

Erdem makina, eğitimli ve uzman kadrosuyla döküm robotları konusunda uzman bir kuruluş olup, döküm tesislerine çeşitli otomasyon makinaları üretmekte, aynı zamanda bu konuda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Erdem Makina, alüminyum endüstrisinde uzman kadrosu ile alüminyum fırını üretmeye, alüminyum dökümhaneleri ve geri dönüşüm tesisleri için çözümler sunmaya devam etmektedir.

Erdem Makina, alüminyum ergitme fırınları , alüminyum tutma fırınlarıdöküm robotları üreticisi olarak alüminyum endüstrisinde dünden bugüne müşterilerinin ihtiyaçlarını önemseyerek ve kaliteli ürünler üreterek sektörde önde gelen başarılı firmalardan olmanın haklı gurunu yaşamaktadır. 

Erdem Makina ; Alüminyum ergitme fırınları ve döküm robotları konusunda yenilikçi yaklaşımı, modern tasarımları ve ileri teknolojisi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu profesyonel ekibi ile sizlere mekanik ve elektronik desteği 7/24 en hızlı şekilde sunmaktadır. Aynı zamanda uzaktan erişim sayesinde servis verimliliği arttırılarak üretim aksaklıkları bertaraf edilmiştir.

Erdem makina olarak firmamız çağdaş bir Alüminyum döküm tesisinin tamamen yerli kaynaklar ve mühendislikle tesis edilmesi, döküm robotları üretiminde gerekli işletim ve servis desteğinin sağlanması, mevcut verimsizlik ve kalitesizliğin bertaraf edilerek, karlı tesisler ortaya çıkmasını sağlamayı ilke edinmiştir.

Otomatik Döküm Robotları ( EMT – 07 )

PLC kontrollü, hız kontrol, tüm hareketler encoder yönetiminde, 100 kalıp hafıza, pozisyon bilgisi hafıza tuşuyla öğrenme, %1 döküm hassasiyet , Türkçe menü gibi özelliklere sahiptir. Döküm Robotu, Lineer tip döküm kepçesinde hedeflenmiş öğrenen programı sayesinde okuma yazma bilen her operatörün kullanabileceği bir robot oluşturulmuştur. 

Döküm robotları; Döküm kalitesine olumlu etkisi ile birlikte %30 lara varan hız artışı sağlamaktadır.

Döküm robotları konusunda daha geniş bilgi için Erdem Makina ile irtibata geçebilirsiniz.Blog
icon