Blog
Döküm Robotları


Eğitimli ve uzman kadrosuyla döküm robotları konusunda uzman bir kuruluş olup, döküm tesislerine çeşitli otomasyon makinaları üretmekte, aynı zamanda bu konuda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Makina sektöründe alüminyum ergitme fırınları , döküm robotları üreticisi olarak alüminyum endüstrisinde dünden bugüne müşterilerinin ihtiyaçlarını önemseyerek ve kaliteli ürünler üreterek sektörde önde gelen başarılı firmalardan olmanın haklı gurunu yaşamaktayız.

Erdem Makina ; Alüminyum ergitme fırınları ve döküm robotları konusunda yenilikçi yaklaşımı, modern tasarımları ve ileri teknolojisi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız çağdaş bir Alüminyum döküm tesisinin tamamen yerli kaynaklar ve mühendislikle tesis edilmesi, döküm robotları üretiminde gerekli işletim ve servis desteğinin sağlanması, mevcut verimsizlik ve kalitesizliğin bertaraf edilerek, karlı tesisler ortaya çıkmasını sağlamayı ilke edinmiştir.

Otomatik Döküm Robotları ( EMT – 07 )

PLC kontrollü, hız kontrol, tüm hareketler encoder yönetiminde, 100 kalıp hafıza, pozisyon bilgisi hafıza tuşuyla öğrenme, %1 döküm hassasiyet , Türkçe menü gibi özelliklere sahiptir. Döküm Robotu, Lineer tip döküm kepçesinde hedeflenmiş öğrenen programı sayesinde okuma yazma bilen her operatörün kullanabileceği bir robot oluşturulmuştur. 

Döküm robotları; Döküm kalitesine olumlu etkisi ile birlikte %30 lara varan hız artışı sağlamaktadır.

Döküm robotları konusunda daha geniş bilgi için Erdem Makina ile irtibata geçebilirsiniz.


Anahtar kelimeler:
casting robotsaluminum furnaces, döküm robotu, alüminyum fırın, alüminyum enjeksiyon robotları.


Blog
icon