Blog
Alüminyum Fırınları sektörünüzde en iyisi olmanız için üretildiler


Alüminyum Fırınları sektörünüzde en iyisi olmanız için üretildiler.

Alüminyum Fırını üretiminde çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek teknolojimiz ile müşterilerimize değer yaratan, dünya çapında başarılı ve aranan bir marka olmak en temel amacımızdır.

Erdem Makina, alüminyum endüstrisinde uzman kadrosu ile alüminyum fırını üretmeye ,alüminyum dökümhaneleri ve geri dönüşüm tesisleri için çözümler sunmaya devam etmektedir.

Erdem Makina, alüminyum eritme fırınları , alüminyum tutma fırınları, döküm robotu üreticisi olarak alüminyum endüstrisinde dünden bugüne müşterilerinin ihtiyaçlarını önemseyerek ve kaliteli ürünler üreterek sektörde önde gelen başarılı firmalardan olmanın haklı gurunu yaşamaktadır. 

Erdem Makina ; Alüminyum ergitme fırınları ve döküm robotları konusunda yenilikçi yaklaşımı, modern tasarımları ve ileri teknolojisi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Günümüz rekabet koşullarında Alüminyum ergitme fırınları alüminyum dökümhanelerin maliyetlerini oluşturan hatalı parça üretimi, yüksek enerji tüketimini en iyi seviyeye taşıyarak kullanımında da büyük kolaylık sağlar.

Günümüzde sayısı hızla artan Alüminyum döküm tesislerinin, dünya değerleriyle rekabet edebilmesi ve gerekli eğitimli iş gücü tarafından tercih edilir bir sektör haline getirilmesi en önemli iki konudur. 

Enerji tüketimini ve yanma kayıplarını minimize eden, full otamatik olan TUR TİP Alüminyum Fırınları ( tutma/ergitme fırınları) , alüminyum dökümhane ve geri dönüşüm tesislerinin vazgeçilmezidir.

Düşük enerji tüketimi ve yanma kaybı, kaliteli refrakter uygulaması ve minimum aşınma ile TUR TİP Alüminyum Fırınları (Ergitme ve Tutma) , dökümhaneler ve geri dönüşüm proseslerinde verimli üretim için benzersiz avantajlar sunar.

Bu amaçla sektörün emek yoğun yapısının otomasyon ve Alüminyum Fırınları ile yoğun hale getirilmesi gerekmektedir.

Alüminyum Fırınları konusunda daha geniş bilgi için Erdem Makina ile irtibata geçebilirsiniz.

For information about aluminum furnaces and casting robots, you can visit our English site.


Blog
icon