Blog
Alüminyum Fırınları


Alüminyum Fırınları sektörünüzde en iyisi olmanız için üretildiler.

Alüminyum Fırını üretiminde çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek teknolojimiz ile müşterilerimize değer yaratan, dünya çapında başarılı ve aranan bir marka olmak en temel amacımızdır.

Firmamız, alüminyum endüstrisinde uzman kadrosu ile alüminyum fırınları üretmeye, alüminyum dökümhaneleri ve geri dönüşüm tesisleri için çözümler sunmaya devam etmektedir.

Erdem Makine, alüminyum ergitme fırınları , alüminyum tutma fırınlarıdöküm robotları üreticisi olarak alüminyum endüstrisinde dünden bugüne müşterilerinin ihtiyaçlarını önemseyerek ve kaliteli ürünler üreterek sektörde önde gelen başarılı firmalardan olmanın haklı gurunu yaşamaktadır. 

Şirketimiz ; Alüminyum ergitme fırınları ve döküm robotları konusunda yenilikçi yaklaşımı, modern tasarımları ve ileri teknolojisi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Günümüzde sayısı hızla artan Alüminyum döküm tesislerinin, dünya değerleriyle rekabet edebilmesi ve gerekli eğitimli iş gücü tarafından tercih edilir bir sektör haline getirilmesi en önemli iki konudur. 

Enerji tüketimini ve yanma kayıplarını minimize eden, full otamatik olan TUR TİP Alüminyum Fırınları ( tutma/ergitme fırınları) , alüminyum dökümhane ve geri dönüşüm tesislerinin vazgeçilmezidir.

Düşük enerji tüketimi ve yanma kaybı, kaliteli refrakter uygulaması ve minimum aşınma ile TUR TİP Alüminyum Fırınları (Ergitme ve Tutma) , dökümhaneler ve geri dönüşüm proseslerinde verimli üretim için benzersiz avantajlar sunar.

Bu amaçla sektörün emek yoğun yapısının otomasyon ve Alüminyum Fırınları ile yoğun hale getirilmesi gerekmektedir.

Alüminyum Fırınları konusunda daha geniş bilgi için bizimle ile irtibata geçebilirsiniz.

Blog
icon